Oryginalna frezarka JSDA JD500

Oryginalna frezarka JSDA JD500

Oryginalna frezarka JSDA JD500 to wielofunkcyjne, a przede wszystkim specjalistyczne urządzenie elektryczne. Frezarka jako sprzęt kosmetyczny idealnie sprawdzi się w każdy salonie kosmetycznym, usprawniając codzienne czynności. JSDA JD500 pomoże szybciej i skuteczniej wykonać podstawowe zabiegi manicure jak i pedicure, taką frezarkę można kupić w sklepie Magnails.pl pod tym linkiem https://magnails.pl/frezarki/oryginalna-frezarka-jsda-jd500-32.html

oryginalna frezarka jsda jd500
oryginalna frezarka jsda jd500
oryginalna frezarka jd500
oryginalna frezarka jd500

 

Oryginalna frezarka JD500 sprawdza się bez zarzutów w gabinetach kosmetycznych podczas tradycyjnych pielęgnacji oczyszczających oraz wszelakim zabiegom światłoutwardzalnym. Urządzenie bez problemu usuwa z paznokci żele, akryl oraz pozostałości po lakierze hybrydowym, pozostawiając płytkę czystą i nie naruszoną. Oryginalna frezarka JSDA JD500 Idealnie sprawdza się również podczas usuwania skórek, matowieniu paznokci, przy nadawaniu odpowiedniego kształtu oraz przy usuwaniu wyżej wymienionych żeli. Frezarka działa perfekcyjnie, nie niszcząc paznokcia oraz nie naruszając jego naturalnych struktur. Jest bardzo dokładna i trafia w nawet trudno dostępne miejsca.

Frezarka to dzisiejszy elektryczny pilniczek. W błyskawicznym tempie wykonuje podstawowe czynności, gdy wykonanie ich standardowym pilnikiem zajęło by znacznie więcej czasu. Ponadto frezarka elektryczna jest łatwa w obsłudze. Intuicyjna, lekka i zgrabna. Sama prostota jej użytkowania to duży plus i zachęca do zakupu.

Frezarka pracuję z mocą 35W. Jest szybka w działaniu i bardzo dokładna. Komfortowy uchwyt frezarki oraz nożny pedał pomagają w użytkowaniu. Dzięki różnym rozmiarom frezów możesz dokładnie dotrzeć w każde wgłębienie paznokcia, skutecznie go oczyszczając. Frezarka JSDA JD500 jest bardzo chętnie wybierana przez użytkowniczki i równie często zachwalana. Wszystko zawdzięcza stałej kontroli podczas produkcji i wysokiej jakości swojego działania. Urządzenie przeszło wiele testów technologicznych, dzięki wmontowanemu silniczkowi żywotność jej działania sięga aż 800 godzin. Kupując naszą frezarkę ułatwiasz sobie codzienne czynności.

Dane techniczne:

 • Model: JD500
 • Przeznaczenie: Stylizacja paznokci
 • Moc: 35W
 • Napięcie 220V-240V 50-60 Hz
 • Waga: 960g
 • Rozmiar: 124mm x 150mm x 75mm

W zestawie:

 • Oryginalna frezarka JD500 35W
 • Oryginalna rączką frezarki
 • Uchwyt rączki
 • Pedał nożny
 • Zestaw frezów
 • Oryginalne pudełko
 • Instrukcja

 

Mini recenzja naszej czytelniczki:

 

Oryginalna frezarka JSDA JD500 jest niezbędnym sprzętem w każdym salonie kosmetycznym i nie tylko. Zdecydowanie usprawni pracę i skróci czas wykonywania zabiegów manicure czy pedicure. Oryginalna frezarka JSDA JD500 ma moc 35W, więc bez problemu poradzi sobie ze ściągnięciem masy żelowej, hybrydy czy akrylu. Swobodnie radzi sobie również z opracowaniem skórek wokół paznokci czy zabiegiem pedicure. Frezarka jest bardzo wygodna i poręczna. Stacja frezarki ma bardzo komfortowo umiejscowione wszelkie przyciski sterujące. Prędkość obrotów jest regulowana, kierunek obrotów również. Do zestawu z frezarką dołączony jest pedał do sterowania stopą, zestaw 4 frezów oraz gumowa podstawka na rączkę frezarki. Rączka frezarki jest bardzo wygodna, nie drży nawet przy wysokich obrotach, posiada system twist-lock jeśli chodzi o montowanie frezów. Oryginalna frezarka JSDA JD500 występuje w dwóch kolorach, jest to biały lub różowy. Na stacji powinien znajdować się charakterystyczny napis producenta „JSDA power”. Ta frezarka jest naprawdę świetnym urządzeniem, dzięki któremu proces usuwania hybrydy zajmuje dosłownie kilka minut, a płytka paznokcia dzięki temu nie jest zniszczona, jest idealnie opacowana i przygotowana do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych.

Dane techniczne:
Model: JSDA JD500
Przeznaczenie: Stylizacja paznokci
Moc: 35W
Napięcie 220V-240V 50-60 Hz
Waga: 960g
Rozmiar: 124mm x 150mm x 75mm

 

Mini recenzja naszej czytelniczki która kupiła w sklepie Magnails.pl frezarkę. JSD JD500.

Oryginalna frezarka JSDA JD500 to podstawowy, niezbędny sprzęt w każdym salonie kosmetycznym. To urządzenie ma wiele zalet, dzięki którym praca związana ze stylizacją paznokci na pewno będzie przebiegała dużo szybciej i bardziej precyzyjnie. Ta oryginalna frezarka JSDA JD500 posiada moc 35W więc bez problemu poradzi sobie zarówno z usuwaniem masy żelowej, hybrydy czy akrylożelu. Świetnie nadaje się również do opracowywania skórek wokół paznokci oraz zabiegów pedicure. Jeśli chodzi o kolory to ten model występuje w dwóch wersjach białej oraz różowej. Na stacji widnieje logo firmowe JSDA Power. W zestawie z frezarką znajdziemy cztery frezy – trzy diamentowe oraz jeden nośnik do nakładek. Dodatkowo do frezarki dołączony jest pedał do sterowania stopą. Frezarka posiada regulację prędkości obrotów oraz ich kierunku (lewo/prawo). Kolejnym dodatkiem jest gumowa podstawka pod głowicę, dzięki czemu wygodniej jest nam korzystać z frezarki. Sama frezarka sprawdza się naprawdę świetnie, nie męczy się podczas pracy, nie zatrzymuje. Jej moc jest wystarczająca i nawet na minimalnych obrotach radzi sobie z każdą masą. Głowica posiada mechanizm twist-lock dzieki czemu wymiana frezów jest banalnie prosta. Ten model frezarki jest godny polecenia i naprawdę ułatwi pracę nie tylko profesjonalnym stylistkom paznokci, ale również idealnie sprawdzi się w domu. Praca z nią jest czystą przyjemnością i oszczędnością czasu.

Dane techniczne:
– zasilanie 220-230V/50-60 Hz
– obroty prawe i lewe
– włącznik i regulacja obrotów w bazie
– płynna regulacja obrotów od 0-30 tys.
– średnica frezów 2.35
– rączka TWIST-LOCK (wymiana frezówa jednym ruchem)

Ciekawa recenzja naszej czytelniczki na temat frezarki JSDA JD500

Poszukując naprawdę dobrej frezarki, która posłuży Ci na lata musisz wziąć pod uwagę kilka ważnych kwestii. Na pewno pierwsza ważna sprawa to moc – im wyższa, tym oczywiście lepiej, tym frezarka mniej będzie się męczyć podczas pracy, nie będzie się zatrzymywać, przegrzewać i wyłączać. Druga kwestia to prędkość obrotów, tutaj zalecane jest przynajmniej 30-50 tys. obrotów na minutę. Kolejna cecha bardzo ułatwiająca pracę to brak wibracji, drgań, jakie rączka powoduje podczas piłowania. Ważne aby te drgania były minimalne. Bardzo fajnym produktem dostępnym obecnie na rynku jest oryginalna frezarka JSDA JD500. Posiada ona 35W, jest niewielka, bardzo wygodna. Występuje ona na rynku w bardzo dobrej cenie zależnie od sklepu od 170-250 zł. Jeśli chodzi o zestaw jaki jest przy frezarce, poza stacją mamy dołączone kilka niezbędnych rzeczy. Pierwszą z nich jest oczywiście głowica z mechanizmem szybkiej zmiany frezów typu twist-lock posiadająca obroty lewo/prawo. Kolejną dołączoną rzeczą będzie pedał do sterowania frezarką stopą. W zestawie będzie również paczka czterech frezów – trzy diamentowe oraz jeden nośnik z nakładką. Dodatkowo otrzymujemy podkładkę gumową pod rączkę frezarki. Gwarancja zwykle jest roczna na podstawie dowodu zakupu. Frezarka bez problemu radzi sobie zarówno z usuwaniem masy żelowej, hybrydy czy akrylożelu, ale także z delikatnym procesem opracowywania skórek wokół paznokci czy mocnymi zabiegami pedicure. Dzięki swojej mocy nie zatrzymuje się, nie przegrzewa, radzi sobie z każdą stylizacją.

Dane techniczne:
– moc 35 W
– zasilanie 220-230 V / 50-60 Hz
– ergonomiczna budowa
– obroty prawe i lewe
– włącznik i regulacja obrotów w zasilaczu / bazie
– płynna regulacja obrotów od 0-25tys.
– średnica frezów 2.35

1 thought on “Oryginalna frezarka JSDA JD500”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *