Kreatywność to cecha szczególnie pożądana w niektórych zawodach. Kreatywności na pewno wymaga się od osób pracujących w świecie mody, od ludzi odpowiedzialnych za reklamy lub programistów tworzących przeróżne gry, programy, strony czy aplikacje. Ale czy tylko ?
Innym miejscem gdzie kreatywność jest mile widziana może być… kwiaciarnia internetowa Poznań. Dla niektórych może brzmieć to zaskakująco bo pomyślą „ co może być trudnego w składaniu bukietów” – w rzeczywistości osoba bez kreatywności czy odrobiny finezji stanęłaby przed stertą kwiatów i godzinami zastanawiała się jak zrobić żeby bukiet wyszedł tak ładnie jak to zazwyczaj bywa wtedy gdy sami kiedyś odbieraliśmy zamówienie.
Kwiaty potrzebują osoby z wyczuciem piękna, z wizją pomagającą połączyć odpowiednie kolory i kształty, dobrać każdy element do okazji, na którą są zamawiane.
Często praca osób zajmujących się składaniem bukietów jest niedoceniania tak jak być powinna, dlatego ze na pozór wydaje się banalnie prosta i lekka a społeczeństwo przywykło do niedoceniania takich rzeczy. Owszem często potrafimy wytknąć i opowiedzieć o tym jeżeli jakiś bukiet się nie spodobał niż wychwalać pięknie dobrane kwiaty. Dzieje się tak dlatego że wydaje się ludziom że kwiaty same z siebie są takie piękne w bukietach – oczywiście nie można odbierać im uroku ale prawdziwego piękna nadają im ludzie ręce poprzez doskonałe połączenia.
ARTEFORTE.PL